You are here:

Kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo anksčiau – tuo geriau. Dažniausiai Vilniaus mieste galima užsakyti sekančiai dienai, jei reikalingos krovėjų paslaugos – bent 3 dienas prieš pervežimą.

Taip. Pavieniams pervežimams sąskaitas – faktūras išrašome per 1 savaitę, įmonėms, su kuriomis turime sutartis sąskaitas už visus to mėnesio pervežimus išrašome paskutinę mėnesio dieną už visą mėnesį.

Taip. Pristatome statybines medžiagas iš visų Senukai, Lemora, Vokiška keramika, Moki-Veži, Depo ir kitų statybinių medžiagų parduotuvių.

Ne. Derinant pervežimą gausite instrukcijas, ką atsiųsti mums ir ką nurodyti pardavėjui, kad atsiimant prekes jūsų dalyvavimas nebūtų būtinas.

Norint užsisakyti krovėjų paslaugas turite mums prieš mažiausiai 3 darbo dienas atsiųsti savo užsakymą iš parduotuvės, kad mes matytume, kiek medžiagų reikės nešti.Taip pat nurodykite aukštą, į kurį bus nešamos medžiagos ir pridėkite kelias nuotraukas skirtingos laiptinės vietose, ir nuotrauką, kurioje matytųsi artimiausia vieta, kur galima pastatyti sunkvežimį ir įėjimas. Šių duomenų mums reikia, kad paskaičiuoti tikslią paslaugų kainą ir laiką, kiek užtruksime.

Parašykite mums